Apollon Apartments 7 590 Kč Dovolená Kréta Řecko ostrov Kréta, výborné hodnocení 84 % Detail zájezdu > Apartmány Sofia 7 356 Kč Dovolená Korfu Řecko Korfu, zájezd bez stravy na 12 dní Volné termíny > Hotel Blue Bay 11 690 Kč Dovolená Kos Řecko ostrov Kos, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Dovolená Zakynthos Řecko – last minute zájezdy

Last minute zájezd je jednou z velmi dobrých variant, jak pořídit levnou a kvalitní dovolenou. Řecký ostrov Zakynthos neboli Zante patří mezi tři největší jónské řecké ostrovy. Pyšní se největším počtem slunečných dnů a najdete zde jak písčité, tak oblázkové pláže. Pro ty, kteří mají rádi i aktivnější turistiku je ostrov Zakynthos úplně ideální, jelikož jeho vnitrozemí je převážně hornaté.

Zakynthos – kde hledat last minute zájezdy a jaká je cena?

Standardní cena dovolené na ostrově Zakynthos se pohybuje kolem 12 – 13 000 Kč. V případě last minute nabídky můžete stejný typ dovolené nyní pořídit třeba za 7 380 Kč.

Já osobně mohu last minute jedině doporučit. Člověk koupí za velmi dobrou cenu super dovolenou a v podstatě za pár dní jede nebo letí. Nemusíte se půl roku dopředu obávat, jestli jste náhodou nekoupili něco nevýhodného nebo být smutní, že za tu dobu přišlo spoustu lepších nabídek.

Můžete se nechat inspirovat pestrou nabídkou renomovaných cestovních agentur. Pro ulehčení dávám odkazy na tři cestovní agentury, kde si můžete vybrat přesně ten last minute zájezd, který se bude nejvíce líbit vám.

  1. První prodejce zájezdů na Zakynthos 
  2. Druhý prodejce zájezdů na Zakynthos
  3. Třetí prodejce zájezdů na Zakynthos

Myslím, že tři prodejci zájezdů jsou tak akorát, abyste si mohli dobře vybrat tu dovolenou, která bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům. Nemá smysl hledat u deseti prodávajících, jelikož toho je pak moc a člověk se úplně ztrácí v záplavě nabídek.

Last minute Zakynthos Řecko – co je dobré vědět

Je dobré určit si parametry, které má vaše dovolená na Zakynthos splňovat a filtr nabídek se ještě zúží. Důležitými parametry jsou určitě cena, destinace, doprava, typ stravování a taky daný hotel, resort či apartmán. Doporučuji koukat se na hodnocení hotelů, ať víte, jak byli předchozí hosti spokojeni a co můžete očekávat.

U last minute zájezdů si pozorně zkontrolujte cenu. Cena je totiž u last minute dovolené velmi pohyblivá a mění se v závislosti na datu, kdy objednáváte a kdy jedete, na možnostech dopravy (letecky/vlastní doprava/autobusem) a také je cena často jiná v případě různého typu stravování. Všichni jistě víme, že je možné jet na dovolenou s polopenzí či bez jídla anebo na tzv. all inclusive dovolenou, která však na ostrově Zakynthos není tak častá, jelikož se většinou jezdí do menších hotýlků, kde nabízí polopenzi či vlastní stravování.

Informace o ostrově Zakynthos

Květen a říjen na Zakynthos přinášejí teploty kolem 23°C. Teplejší počasí je pak v měsících červen, červenec, srpen a září, kdy jsou průměrné denní teploty kolem 30°C. A průměrná teplota moře je kolem příjemných 24°C. Jestli už jste se rozhodli pro některý last minute zájezd na Zakynthos, určitě doporučuji kouknout na aktuální předpověď počasí.

Pokud patříte mezi ty, kteří mají rádi klid, pak doporučuji středisko Alikanas na severozápadním pobřeží nebo oblast Agios Sostis, kde si i v sezóně (červenec, srpen) můžete dopřát klidnou dovolenou bez masy lidí. Jestli ale patříte mezi ty, kteří mají rádi ruch a večer vyráží za zábavou, pak Vám doporučuji středisko Laganas na jihu ostrova Zakynthos . Tady si můžete přečíst více o tom, co vše se dá dělat na ostrově Zakynthos.

Doufám, že vám můj příspěvek pomohl při výběru dovolené na ostrově Zakynthos a třeba zkusíte koupit některý z last minute zájezdů.

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Polojasno - počasí Rhodos, Řecko
Polojasno
28°/21°
Polojasno - počasí Rhodos, Řecko
Jasno
28°/19°
Jasno - počasí Rhodos, Řecko
Polojasno
27°/17°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Řecku
Fotky z řeckých ostrovů
Lefkada Řecko last minute dovolená Zakynthos
Řecko: dovolená a levné zájezdy Lefkáda Řecko
Samos Řecko Na pláži na Rhodosu
Karpathos Památky v Řecku
Last minute zájezdy
Apollon Apartments 8 630 Kč Dovolená Kréta Řecko ostrov Kréta, výborné hodnocení 84 % Detail zájezdu > Apartmány Sofia 7 356 Kč Dovolená Korfu Řecko Korfu, zájezd bez stravy na 12 dní, Last minute Volné termíny > Hotel Blue Bay 11 390 Kč Dovolená Kos Řecko ostrov Kos, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno