Apollon Apartments 7 590 Kč Dovolená Kréta Řecko ostrov Kréta, výborné hodnocení 84 % Detail zájezdu > Apartmány Sofia 7 356 Kč Dovolená Korfu Řecko Korfu, zájezd bez stravy na 12 dní Volné termíny > Hotel Blue Bay 11 690 Kč Dovolená Kos Řecko ostrov Kos, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Dovolená Kos Řecko – last minute zájezdy

Dovolená na řeckých ostrovech je snem mnohých z nás. Proč si tento sen tedy nesplnit? Pojďme se společně podívat na recept, jak na to, jak Řecko navštívit co nejlevněji a při tom se vyvarovat nekvalitním nabídkám.

Odpovědí jsou last minute zájezdy, například na Kos, který mohu mimochodem každému osobně vřele doporučit. Ceny last minute dovolených mohou klesnout i na polovinu! A to už je pořádný důvod, proč se po last minute nabídkách podívat.

Last Minute zájezdy na ostrov Kos v Řecku, to je cesta, kterou se, jste-li alespoň trochu časově flexibilní, vydejte…

Zajímavou nabídkou může být: 

Ostrov Kos patří k turisticky hojně navštěvovaným místům v době letních dovolených. Proto těmi nejvýhodnějšími měsíci pro hledání a následnou rezervaci Last Minute dovolené na ostrově Kos je květen, červen, září a říjen.

Přestože Last Minute zájezd  seženete v tomto období standardně nejlevněji, nemusí to být vždy pravidlem. Budete-li ve správný čas na správném místě, tak na levné Last Minute zájezdy na ostrov Kos natrefíte také v  měsících během letních prázdnin, tedy červenec a srpen.

Které řecké ostrovy jsou ještě levnější než Kos?

Ty, co jsou více na sever, tedy ty, které přeci jen nejsou od ČR tak vzdálené a na kterých koupací sezóna začíná později a končí dříve. Namátkou…

Pokud se chcete podívat na další Last Minute zájezdy a nebo se podívat, jak se hledá taková Last Minute dovolená například na Thassosu či Korfu, navštivte naše další stránky zde.

Kde můžete Last Minute zájezdy a dovolené hledat?

Tou nejlepší metodou, během které se vyvarujete situace, kdy budete pátrat po desítkách portálech, je navštívit ty největší a renomované agentury na našem trhu, které právě nabídku mnohých cestovních kanceláří sdružují na jednom místě.

Mezi takové agentury patří následující:

1. Dovolena – Last Minute dovolená a zájezdy

2. Invia – Last Minute dovolená a zájezdy 

3. TravelPortal – Last Minute dovolená a zájezdy 

Last Minute zájezd je cenově opravdu výhodnou nabídkou. Oproti ceně standardní může cena Last Minute nabídky spadnout až na polovinu. Jelikož se standardní ceny dovolených na ostrov Kos v Řecku pohybují i kolem 15 – 18 000 Kč, Last Minuty začínají 7 000 Kč. Přestože se některé balíčky Last Minute nabídek mohou lišit od klasických nabídek se základními cenami, většinou služby bývají stejné. To však neznamená, že byste si neměli pečlivě pročíst služby zahrnuté v ceně Last Minute zájezdu. Můžou se totiž lišit třeba druhem stravy či dopravy.

Před rezervací si vždy přečtěte recenze daného hotelu. I tak lze předejít zbytečným nedopatřením a nemilým překvapením po vašem příjezdu do Řecka. Nejvíce českých recenzí naleznete zde.

Doporučuji vám projít si recenze českých klientů, kteří navštívili řecké ostrovy včetně ostrova Kos, navštivte tuto stránku s největším počtem recenzí.

Zajímavá fakta o ostrově Kos

Ostrov Kos, ležící nedaleko tureckého pobřeží na okraji koské zátoky. Při pohledu na východ se na obzoru vypíná hornatá krajina Egejské Riviéry, ostatně turecké letovisko Bodrum je odsud kousíček a je možné si do něj udělat výlet lodí.

Kos je typický nespočtem archeologických nalezišť z dob Helénistické, Římské i Byzantské. Proto je vhodný nejen na dovolenou v hotelovém resortu, ale na své si přijdou i milovníci antiky a starých cizích kultur.

Pláže na ostrově Kos jsou téměř všude a nabízí průzračně čisté moře. Na plážích je možné hrát různé sporty, jako je fotbal, volejbal apod. Kolem se také nachází mnoho restaurací, do kterých můžete zabruslit na oběd či večeři.

Zajímavým faktem je, že ostrov Kos býval působištěm Hipokrata, známého antického lékaře.

Pokud se chcete vydat do jednoho z přístavů ostrova, navštivte stejnojmenný přístav Kos, který má zhruba 15 tisíc obyvatel a zajímavé historické památky, jako je například středověká pevnost Johanitů. Dalšími městy, které stojí za návštěvu, jsou Kéfalos, Lambi, Tigaki, Mastichari, Marmari či Kardamena.

Sama jsou Kos před několika lety navštívila. Jak jinak než v rámci last minute zájezdu. Červnová dovolená na Kosu byla nezapomenutelná. Málo lidí a při tom už velmi pěkné počasí.

Pokud vás zajímají další historická místa v Řecku a chcete se díky Last Minute zájezdům kouknout i do dalších koutů této země, přehled všech aktuálních nabídek Last Minute zájezdů najdete zde.

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Polojasno - počasí Rhodos, Řecko
Polojasno
28°/21°
Polojasno - počasí Rhodos, Řecko
Jasno
28°/19°
Jasno - počasí Rhodos, Řecko
Polojasno
27°/17°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Řecku
Fotky z řeckých ostrovů
Lefkada Řecko last minute dovolená Zakynthos
Řecko: dovolená a levné zájezdy Lefkáda Řecko
Samos Řecko Na pláži na Rhodosu
Karpathos Památky v Řecku
Last minute zájezdy
Apollon Apartments 8 630 Kč Dovolená Kréta Řecko ostrov Kréta, výborné hodnocení 84 % Detail zájezdu > Apartmány Sofia 7 356 Kč Dovolená Korfu Řecko Korfu, zájezd bez stravy na 12 dní, Last minute Volné termíny > Hotel Blue Bay 11 390 Kč Dovolená Kos Řecko ostrov Kos, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno