Apollon Apartments 7 590 Kč Dovolená Kréta Řecko ostrov Kréta, výborné hodnocení 84 % Detail zájezdu > Apartmány Sofia 7 356 Kč Dovolená Korfu Řecko Korfu, zájezd bez stravy na 12 dní Volné termíny > Hotel Blue Bay 11 690 Kč Dovolená Kos Řecko ostrov Kos, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Dovolená Chalkidiki Řecko – last minute zájezdy

Ostrov Chalkidiki, potvrzující oblíbenost řeckých ostrovů, je jednou z několika možných variant, kam se do Řecka na dovolenou vydat. Jako do mnoha dalších letovisek i ostrov Chalkidiki nabízí řadu nabídek Last Minute zájezdů a dovolených, které se nebojte využít. Je to příjemný a levný způsob, jakým do Řecka, přesněji na ostrov Chalkidiki, odcestovat.

Pokud však už teď víte, že byste raději někam jinam a Last Minute dovolená na ostrově Chalkidiki pro vás není pro pravé ořechové, můžete se kouknout na Last Minute zájezdy na Rhodos, Korfu či Thassos.

Proč využít zrovna Last Minute nabídku?

A proč ne? Last Minute dovolená na poloostrov Chalkidiki vás přijde daleko, ale opravdu daleko levněji, než když objednáte zájezd s cenami standardními. Proto je škoda, pokud byste této nabídky nevyužili. Mnohdy jsou totiž služby zhrnuté v ceně Last Minute dovolené stejné, jako služby v ceně standardní. Jediný důvod, který by vás mohl odradit, je mnohdy opravdu blízký termín odletu. Last Minute nabídka je řádově vypsána několik dní před plánovaným odjezdem/odletem. Někdy se ta doba může vyšplhat až na pár týdnů. Na to však ale nelze spoléhat. Proto musíte být částečně flexibilní. O to více se vám to však vrátí v peněžní částce.

Jaké je cenové rozmezí Last Minute zájezdů na polostrov Chalkidiki?

To nelze jednoznačně určit, liší se Last Minute nabídka od nabídky. Standardní cena se u leteckých zájezdů na poloostrov chalkidiki pohybuje orientačně okolo 14-15 tisíc a výše. Last Minute cena může poté spadout až na 7-8 tisíc korun, což je už dost podstatný rozdíl.

Pokud vám nevadí delší cesta autobusem, můžete využít jedné z opravdu levných Last Minute nabídek na poloostrov Chalkidiki, avšak místo letecky s autokarovou dopravou. Občas to ale stojí za to podstoupit, jelikož ceny těchto Last Minute nabídek jsou již od 3 tisíc korun! Samozřejmě to záleží i na typu ubytování a dalších věcech, které najdete všechny vždy v popisu u daného Last Minute zájezdu.

Příkladem opravdu výhodného Last Minute zájezdu je:

Dostupnost této nabídky bohužel nemohu v době vaší návštěvy tohoto webu garantovat, nabídky jsou vypsány pouze na určité termíny a s omezenou kapacitou.

Kde Last Minute zájezdy hledat?

Přestože se vám může zdát, že si mezi pestrou nabídkou Last Minute zájezdů nemůžete vybrat, určitě si vyberete.  A já se vám to pokusím alespoň trochu usnadnit.

Na našem trhu existují tři největší renomované cestovní agentury, na kterých můžete najít největší nabídku Last Minute zájezdů a dovolených. Jedná se o následující cestovní agentury:

1. cestovní agentura- Last Minute zájezdy

2.cestovní agentura- Last Minute zájezdy

3. cestovní agentura- Last Minute zájezdy

Ceny Last Minute zájezdů dle období

Cena Last Minute dovolené bývá přímo úměrná ceně původní. Ta je nejnižší vždy v měsících květen, červen, září a říjen. Proto je tedy i cena Last Minute dovolené nižší. S příchodem letních měsíců a období prázdnin, tedy během měsíců červenec a srpen, jsou základní ceny zájezdů nejvyšší. Proto je také cena Last Minute dovolených vyšší. O to více se však vyplatí na výhodnou nabídku počkat, jelikož práce v období letních prázdnin můžete na dovolené ušetřit i několik tisíc korun.

Dostupnost této nabídky bohužel nemohu v době vaší návštěvy tohoto webu garantovat, nabídky jsou vypsány pouze na určité termíny a s omezenou kapacitou.

Pokud se chcete podívat na přehled teplot ve zmíněných měsících, abyste si vybrali to správné období pro dovolenou, navštivte přehled o počasí zde. 

Co čekat od poloostrova Chalkidiki?

Poloostrov Chalkidiki nabízí na evropské poměry opravdu dlouhou koupací sezónu. Moře tu vydrží teplější delší dobu, než je tomu v jiných oblastech. Proto se také stává opět velmi oblíbeným místem pro letní dovolenou.

Zajímavostí je geografický tvar poloostrova. Na mapě Chalkidiki tvoří obrazec  jakýchsi tří prstů. Z toho jsou však pouze dva přístupné, jelikož ten třetí, nejvýchodnější, spravuje komunita mnichů a přístup sem je přísně kontrolovaný. Ženám je dokonce zakázán úplně, což by mnohé z vás mohlo udivit.

Dlouhé pláže můžete najít na jedno z dalších „prstů“, na Kassandře. Mimo jiné zde doporučuji navštívit Diův chrám. jedné z tamějších nejvýznamnějších památek.

Poslední výběžek poloostrova, Sithonia, je oproti předešlým dvou členitější a hornatější. Nabízí však úžasné městečko Sarti, z kterého můžete zahlédnout Athos, bájnou horu, která vyčnívá přímo z moře ze vzdálenosti 30 kilometrů.

Pokud jsem vás stále nepřesvědčila o kouzlu Chalkidiki a Last Minute zájezd na Chalkidiki vás tolik neláká, přečtěte si informace o dalších řeckých letoviscích- ostrov Kos, Rhodos, Zakynthos nebo Korfu.

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Polojasno - počasí Rhodos, Řecko
Polojasno
28°/21°
Polojasno - počasí Rhodos, Řecko
Jasno
28°/19°
Jasno - počasí Rhodos, Řecko
Polojasno
27°/17°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Řecku
Fotky z řeckých ostrovů
Lefkada Řecko last minute dovolená Zakynthos
Řecko: dovolená a levné zájezdy Lefkáda Řecko
Samos Řecko Na pláži na Rhodosu
Karpathos Památky v Řecku
Last minute zájezdy
Apollon Apartments 8 630 Kč Dovolená Kréta Řecko ostrov Kréta, výborné hodnocení 84 % Detail zájezdu > Apartmány Sofia 7 356 Kč Dovolená Korfu Řecko Korfu, zájezd bez stravy na 12 dní, Last minute Volné termíny > Hotel Blue Bay 11 390 Kč Dovolená Kos Řecko ostrov Kos, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno