Apollon Apartments 7 590 Kč Dovolená Kréta Řecko ostrov Kréta, výborné hodnocení 84 % Detail zájezdu > Apartmány Sofia 7 356 Kč Dovolená Korfu Řecko Korfu, zájezd bez stravy na 12 dní Volné termíny > Hotel Blue Bay 11 690 Kč Dovolená Kos Řecko ostrov Kos, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Dovolená Samos Řecko – last minute zájezdy

Řecký ostrov Samos, ležící ve východní části Egejského moře, je bezesporu úžasným místem na dovolenou. Nabízí nepřeberné množství aktivit, kterými si můžete během vaší dovolené zabývat. Pokud si pobyt na ostrově Samos chcete užít ještě více, rozhodně využijte nabídek, které nabízí Last Minute zájezdy a dovolené.

Jsou Last Minute nabídky opravdu tak výhodné?

Ano, ano a opět ano. Pokud si někdo myslí, že Last Minute zájezd či dovolenou na ostrov Samos sežene pouze o několik stovek, maximálně tisíc levněji, je na omylu. Last Minute nabídky na řecký ostrov jdou sehnat oproti původním nabídkám s původními cenami opravdu levněji, než si mnozí mohou myslet.

Příkladem může být následující nabídka dovolené na ostrově Samos:

Dostupnost této nabídky bohužel nemůžeme v době vaší návštěvy našeho webu garantovat. Nabídky se mění v závislosti na období, poptávce a obsazenosti.

V jakém cenovém rozmezí se Last Minute nabídky na ostrov Samos pohybují?

Ostrov Samos bohužel nepatří k těm nejlevnějším místům v rámci Řeckých ostrovů. O to více se zaměřte na nabídky Last Minute, které pořídíte opravdu výhodně.

Dovolená na ostrově Samos se standardními cenami blíží i 18 000 Kč/osoba. Last Minute (popřípadě First Minute) nabídka poté může spadnout až rámcově na 7-8 tisíc korun, což je už například v rodinném rozpočtu viditelně projeví.

Last Minute zájezd má samozřejmě také svá specifika, podle kterých ho musíte hledat. Pokud budete vybírat Last Minute dovolenou už třeba měsíc před plánovaným odjezdem, věřte tomu, že nejlepší cenu nenajdete. Nejvýhodnější je Last Minute zájezd pořídit pouze pár dní, maximálně pár týdnů před odjezdem. Většinou je to dost narychlo, proto jsou ceny také daleko lákavější. Pokud jste tedy časově flexibilní, určitě je pro vás Last Minute dovolená na ostrově Samos to pravé.

Neznamená to však, že jsou Last Minute zájezdy pouze pro časově flexibilní klienty. Jak jsem psala, výhodné nabídky můžete sehnat i několik málo týdnů před odjezdem/odletem.

Kde Last Minute zájezdy na ostrov Samos hledat?

Pokud si chcete být jisti výběrem Last Minute zájezdu a ničeho poté zpětně nelitovat, určitě se nezaměřujte pouze na jednoho prodejce. Nejlépe je kouknout na nabídku hned několika cestovních agentur, které sdružují produkty většiny cestovních kanceláří na našem trhu.

Doporučuji se kouknout na tyto agentury:

1. cestovní agenturaLast Minute nabídky

2. cestovní agenturaLast Minute nabídky

3. cestovní agenturaLast Minute nabídky

Právě tyto cestovní agentury doporučují pro vyhledávání Last Minute dovolené použít, jelikož se jedná o renomované a recenzované weby, na kterých najdete nejširší nabídku zájezdů.

Pokud si chcete přečíst některé recenze českých klientů, nejvíce jich najdete právě zde.

Jak se liší ceny Last Minute zájezdů dle období?

Toť otázka, kterou si možná pokládá většina z vás. Jelikož se prodej zájezdů řídí stejně jako většina dalších služeb sezónami, tedy tou zimní a letní, jsou nejlepší měsíce pro koupi co nejvýhodnějšího Last Minute zájezdu a dovolené právě květen, červen, září a říjen. Právě tyto měsíce jsou na okraj letní sezóny, takže ceny jsou zde ještě nižší a teprve postupně začínají růst. Nejvyšší ceny jsou poté v měsících červenec a srpen, který je považován za nejdražší období.

Pokud vás zajímá, jaké teploty můžete v Řecku v těchto měsících očekávat, přehled o počasí najdete zde.

Ostrov Samos- fakta, která vás mohou zajímat

Oáza klidu a pohody či centrum iónské kultury. Tak  by se dal stručně charakterizovat ostrov Samos, patřící k největším řeckým ostrovům.

Ostrov Samos nabízí spoustu krásných míst, která byste neměli vynechat. Ať už se jedná o antický chrám Héraion či pevnost Pythagoreion, k vidění je toho opravdu hodně. Pokud se budete chtít vydat i za hranice řeckého státu, můžete tak bez problému učinit. Turecké pobřeží, známé také jako Egejská riviéra, je os ostrova vzdálené pouhých pár kilometrů.

Pokud jste milovníky útulnách, malých pláží, bude pro vás dovolená na ostrově Samos to pravé ořechové. Pláže jsou zde menší, ale kupodivu nehrozí, že byste se na nich „strkali“ s dalším tuctem turistů. Jelikož je tu takovýchto plážích hojně, nabízí i soukromí, což mnozí z vás určitě ocení.

Pokud stále váháte a nemůžete se rozhodnout, do jakých částí Řecka byste se rádi vydali, neváhejte prozkoumat další řecká místa, jako jsou například Korfu, Rhodos, Kréta či Karpathos. Pokud byste se rádi přesunuli o pár kilometrů na východ, koukněte na nabídky Last Minute zájezdů v Turecku, například na oblast Alanya, Bodrum a jiné.

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Polojasno - počasí Rhodos, Řecko
Polojasno
28°/21°
Polojasno - počasí Rhodos, Řecko
Jasno
28°/19°
Jasno - počasí Rhodos, Řecko
Polojasno
27°/17°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Řecku
Fotky z řeckých ostrovů
Lefkada Řecko last minute dovolená Zakynthos
Řecko: dovolená a levné zájezdy Lefkáda Řecko
Samos Řecko Na pláži na Rhodosu
Karpathos Památky v Řecku
Last minute zájezdy
Apollon Apartments 8 630 Kč Dovolená Kréta Řecko ostrov Kréta, výborné hodnocení 84 % Detail zájezdu > Apartmány Sofia 7 356 Kč Dovolená Korfu Řecko Korfu, zájezd bez stravy na 12 dní, Last minute Volné termíny > Hotel Blue Bay 11 390 Kč Dovolená Kos Řecko ostrov Kos, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno