Apollon Apartments 7 590 Kč Dovolená Kréta Řecko ostrov Kréta, výborné hodnocení 84 % Detail zájezdu > Apartmány Sofia 7 356 Kč Dovolená Korfu Řecko Korfu, zájezd bez stravy na 12 dní Volné termíny > Hotel Blue Bay 11 690 Kč Dovolená Kos Řecko ostrov Kos, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Dovolená Rhodos Řecko – last minute zájezdy

Last Minute dovolená na ostrově Rhodos pro vás bude zaručeně nezapomenutelným zážitkem. Rhodos patří k nejnavštěvovanějším ostrovům Řecka. Proto rozhodně neváhejte kouknout po dovolené právě na tomto místě, které nabízí nejen čisté moře, ale i krásu antických památek.

Last Minute  zájezdy na ostrov Rhodos je možné sehnat opravdu levně. Pokud s koupí dovolené nespěcháte, rozhodně si počkejte na výhodnou nabídku. Ty nejlevnější koupíte v průběhu května, června a září.

Sami se můžete přesvědčit  kouknutím například na následující nabídku:

Toto je last minute zájezd. Jelikož dostupnost Last Minute nabídek se rychle mění, prakticky ze dne na den, nemohu garantovat volnost daného termínu. Berte ji jako příklad toho, že i dovolená na Rhodosu může být velmi levná.

Kdy a kde je vhodné Last Minute zájezdy hledat?

Přestože je vesměs každá Last Minute nabídka zájezdu a pobytu výhodná, je možné sehnat nabídku ještě výhodněji. A to pokud se zaměříte na měsíce květen, červen, září a říjen. Právě v těchto měsících jsou Last Minute nabídky nejlevnější.

Naopak v měsících červenec a srpen jsou ceny vyšší, jelikož tyto měsíce spadají do hlavní sezóny a jsou tak turisticky nejoblíbenější. Avšak pozor, Rhodos je v ryze letních měsících pěkně rozpáleným ostrovem, teplota vzduchu standardně 35°C, přečtěte si o počasí na Rhodosu více.

Pokud jste nad termínem nepřemýšleli a chcete se prostě jen kouknout, jaká nabídka Last Minute dovolené by vás zaujala, neváhejte se kouknout na následující tři portály:

1. cestovní agentura Last Minute zájezdy a dovolené

2. cestovní agentura Last Minute zájezdy a dovolené

3. cestovní agentura Last Minute zájezdy a dovolené

Proč hledat zrovna na těchto portálech?

Odpověď je snadná. Právě tyto portály patří k těm nejrozšířenějším a renomovaným agenturám na našem trhu. Proto také nabízí širokou škálu nabídek typu Last Minute zájezd a dovolená či dokonce First Minute pobyty.

Nabídka Last Minute zájezdů je na těchto portálech opravdu široká, takže si zde na chuť přijde zaručeně každý. Dovolená Last Minute je poté snadným způsobem, jakým se vydat k moři za velmi nízkou cenu.

Jaké je cenové rozpětí Last Minute zájezdů?

Standardní ceny, ve kterých se pohybuje Last Minute dovolená či zájezd na ostrově Rhodos v Řecku, bývá okolo 13 000 Kč/osoba. Záleží samozřejmě na způsobu dopravy a stravy, typu hotelu apod. Last Moment dovolená na Rhodosu poté může vyjít až na polovinu ceny základní a mnohdy bývá cena i kolem 6 500 Kč/osoba!

Nevěříte? Podívejte se na nedávně dostupnou nabídku týdenní All Inclusive dovolené na Rhodosu za 6 990 Kč.

Ceny Last Minute zájezdů na Rhodos v Řecku můžete také srovnat s Last Minute nabídkami v Turecku nebo Tunisku.

Pokud se chcete přesvědčit o kvalitách ubytovacích jednotek a služeb agentur, přečtěte si recenze českých zákazníků. Největší počet těchto recenzí najdete zde.

Zajímavá fakta o ostrově Rhodos

Ostrov Rhodos patří mezi největší ostrovy Dodekánského souostroví, ve kterém můžete při vaší další cestě do Řecka navštívit veleoblíbený ostrov Kos. Leží v blízkosti pobřeží Malé Asie, turecká letoviska jsou odsud kousek, např. Marmaris cca 40 km, zatímco Fethiye cca 65 km.

Hlavním městem ostrova Rhodos je stejnojmenné město s cca 54 tisíci obyvatel. Nabízí například fantastický hrad postavený Johanity a mnoho dalších archeologických nalezišť a památek.

Rhodos je kolébkou antické civilizace. Ostrov je osídlen již od starověku a to od doby kamenné. V průběhu staletí prošel několika dalšími významnými obdobími jako je Klasické období, Helénistické období a Římské či Byzantské období.

Na objevení ostrova Rhodos budete potřebovat více než jen týdenní dovolenou. Pro poznávání památek a skrytých míst si můžete půjčit auto nebo skútr, který je nepochybně tou levnější variantou.

Neváhejte a vydejte se po stopách antické kultury! Dovolená na Rhodosu Vás nezklame.

Pokud vás zajímají nabídka Last Minute zájezdů v dalších částech Řecka,  koukněte na přehled aktuálních nabídek Last Minute zájezdů najdete zde.

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Polojasno - počasí Rhodos, Řecko
Polojasno
28°/21°
Polojasno - počasí Rhodos, Řecko
Jasno
28°/19°
Jasno - počasí Rhodos, Řecko
Polojasno
27°/17°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Řecku
Fotky z řeckých ostrovů
Lefkada Řecko last minute dovolená Zakynthos
Řecko: dovolená a levné zájezdy Lefkáda Řecko
Samos Řecko Na pláži na Rhodosu
Karpathos Památky v Řecku
Last minute zájezdy
Apollon Apartments 8 630 Kč Dovolená Kréta Řecko ostrov Kréta, výborné hodnocení 84 % Detail zájezdu > Apartmány Sofia 7 356 Kč Dovolená Korfu Řecko Korfu, zájezd bez stravy na 12 dní, Last minute Volné termíny > Hotel Blue Bay 11 390 Kč Dovolená Kos Řecko ostrov Kos, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno