Apollon Apartments 7 590 Kč Dovolená Kréta Řecko ostrov Kréta, výborné hodnocení 84 % Detail zájezdu > Apartmány Sofia 7 356 Kč Dovolená Korfu Řecko Korfu, zájezd bez stravy na 12 dní Volné termíny > Hotel Blue Bay 11 690 Kč Dovolená Kos Řecko ostrov Kos, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny >

Dovolená Kréta Řecko – last minute zájezdy

Kréta. Ostrov všech ostrovů a zároveň největší ostrov Řecka. jak byste mohli odmítnout podívat se na zoubek pátému největšímu ostrovu ve středomoří a přitom nevyužít ceny, které nabízí leckterá Last Minute nabídka dovolené?

Dovolená na ostrově Kréta, stejně jako na mnohých dalších řeckých ostrovech (KosZakynthosKefalonieRhodos…) nabízí nezapomenutelnou dovolenou za příznivé ceny, pokud využijete Last Minute zájezdu.

Proč jsou Last Minute nabídky tak lákavé?

Jedním slovem „cena“. Ta v nabídkách „Last Minute zájezd a dovolená“ hraje tu hlavní roli. Právě díky ceně se stávají Last Minute nabídky spolu s First Minute nabídkami hojně využívanými.

Jaké je cenové rozmezí Last Minute zájezdů na Krétu?

Pokud je vypsána Last Minute nabídka na ostrov Kréta, počítejte s tím, že můžete ušetřit až tisíce korun. Cenově se standardní zájezdy a dovolené na Krétu pohybují ve vyšším cenové rozmezí oproti jiným řeckým ostrovům, jelikož Kréta je jedním z turisticky nejvyhledávanějších míst, které nabízí nejen překrásné pláže a hotelové komplexy, ale také spousty historických památek.

Standardní cena se tedy může vyšplhat až na 20 tisíc korun za osobu. Poté se Last Minute cena může pohybovat kolem 13-14 tisíc korun. To je však extrém. Tyto ceny jsou většinou už za více hvězdičkové komplexy a například s All Inclusive stravou.

Pokud zůstaneme při zemi, klasická cena za 3* i 4* hotel může být 12-15 tisíc korun. Last Minut poté pouze za 6-8 tisíc korun.

Příkladem vám může být tato nabídka:

Samozřejmě nemohu garantovat dostupnost této nabídka v době vaší návštěvy našeho webu. Cena je závislá na období vypsání, období odletu a samozřejmě kapacitě.

Čím se ceny Last Minute zájezdů na Krétu liší?

Za prvé je to dané obdobím. Nejvyšší ceny bývají samozřejmě v měsících červenec až srpen, které jsou považovány za nejvyšší sezónu. V měsících květen, červen, září a říjen jsou naopak ceny na ústupu. To samozřejmě jak ceny standardní, tak ceny Last Minute zájezdů.

Dalším, neméně důležitým, faktorem je doba vypsání Last Minute nabídky. Last Minut dovolená vyjde samozřejmě nejlevněji, pokud si ji objednáte pouze několik málo dní před plánovaným odjezdem/odletem. Mnohdy třeba i 2-3 dny předem. Výhodné nabídky jsou však i vypsány už několik málo týdnů před začátkem dovolené, ale rámcově pouze 1-3 týdny.

Pokud se chcete na dovolenou vydat právě například v měsících září a říjen, koukněte se na přehled počasí, který pro Řecko nabízíme zde.

Kam se za Last Minute zájezdy vydat?

Jelikož vím, že v dnešní době je nabídka cestovních kanceláří a agentur opravdu široká a že tedy není lehké se v nich rychle zorientovat, nabízím vám menší přehled tří cestovních agentur, na kterých rychle a přehledně můžete najít nejširší nabídky Last Minute zájezdů na ostrov Kréta i do dalších částí Řecka.

1. cestovní agentura- Přehled Last Minute zájezdů

2. cestovní agentura- Přehled Last Minute zájezdů

3. cestovní agentura- Přehled Last Minute zájezdů

Proč hledat zrovna na těchto portálech?

Ušetří vám to čas a námahu. Tyto tři portály totiž patří mezi renomované největší české agentury, které nabízí širokou nabídku Last Minute zájezdů a dovolených na ostrov Kréta.  Na stránkách zmíněných portálů si můžete také pročíst recenze mnoha českých klientů, kteří nabídek cestovních agentur využili.

Nejvíce recenzí českých klientů najdete zde.

Samozřejmě nemohu garantovat dostupnost této nabídka v době vaší návštěvy našeho webu. Cena je závislá na období vypsání, období odletu a samozřejmě kapacitě.

Krásy krétského ostrova

Kréta, jako kolébka mínojské kultury s širokou a dávnou historií nabízí nepřeberné množství památek a míst, které musíte během své návštěvy Kréty vidět.

Kořeny mínojské civilizace, která byla na svou dobu považována za jednu z nejvyspělejších, sahají až do dob 3-2 tisíce let př.n.l. Tato civilizace po sobě zanechala velkolepé paláce, z kterých nejznámější je Knóssos, jehož ruiny se nachází v blízkosti hlavního města Iraklion. Dalším ze známých paláců je například Faistos, nacházející se na jihu centrální části ostrova Kréta.

Pokud vám chuť řecké kultury nestačí, můžete se vydat po stopách benátského umění. A to přesněji řečeno do města a přístavu Rethymo, které bylo vytvoření právě v italském stylu. Najít zde můžete například benátskou citadelu Fortezza.

V průběhu dějin se ostrov Kréta dostal pod nadvládu jak Římské, tak Byzantské říše. Překvapením pro mného může být fakt, že ostrov byl oficiálně udělen Řecku až v roce 1913.

Pokud raději preferujete jiné oblasti, než je Řecko a jeho ostrovy, můžete se kouknout na přehled o Last Minute zájezdech v Turecku, například na oblast Alanya, Side, Bodrum nebo Kemer.

Aktuální předpověď počasí
Dnes Zítra Pozítří
Polojasno - počasí Rhodos, Řecko
Polojasno
28°/21°
Polojasno - počasí Rhodos, Řecko
Jasno
28°/19°
Jasno - počasí Rhodos, Řecko
Polojasno
27°/17°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Řecku
Fotky z řeckých ostrovů
Lefkada Řecko last minute dovolená Zakynthos
Řecko: dovolená a levné zájezdy Lefkáda Řecko
Samos Řecko Na pláži na Rhodosu
Karpathos Památky v Řecku
Last minute zájezdy
Apollon Apartments 8 630 Kč Dovolená Kréta Řecko ostrov Kréta, výborné hodnocení 84 % Detail zájezdu > Apartmány Sofia 7 356 Kč Dovolená Korfu Řecko Korfu, zájezd bez stravy na 12 dní, Last minute Volné termíny > Hotel Blue Bay 11 390 Kč Dovolená Kos Řecko ostrov Kos, All inclusive, 8 dní, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt
Zavřít  X Zavřít toto okno